Marzena Chełminiak jest polską dziennikarką radiową. Ukończyła Akademię Teologii Katolickiej w Warszawie. Dziennikarstwa radiowego zaczęła się uczyć na początku lat 90. pod okiem Andrzeja Woyciechowskiego. Od 1990 r., kiedy powstało Radio ZET, zaczęła pracować tam na stanowisku prezenterki i DJ-ki. W 2000 roku przez kilka miesięcy pracowała w konkurencyjnej stacji – RMF FM.

Na antenie Radia ZET prowadzi różne audycje codziennie oraz cykliczne, w tym także wywiady z ludźmi kultury oraz gwiazdami należącymi do show-biznesu. Od 6 września 2010 r. wraz z Markiem Starybratem i Marcinem Sońtą współprowadzi poranną audycję Dzień dobry bardzo. W 2011 roku razem z Markiem Starybratem oraz Marcinem Sońtą nominowano ją w studenckim plebiscycie MediaTory w kategorii AkumulaTOR.

Użyczała swojego głosu w filmie „Nigdy w życiu!” z 2004 roku, serialu Camera Café (w odcinku „Przeboje i wyboje”) i komedii „Francuski numer” z 2006 roku.

Wśród audycji prowadzonych przez Marzenę Chełminiak znajdują się między innymi Do trzech razy sztuka, Kuferek, Weekend z Gwiazdą czy Życie jak Marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


5 + = dwanaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>